Volvo Racing Club Finland - Koko Suomen Volvofoorumi
Kierrätyskeskus => Myydyt ja ostetut "ilmoitukset" => Aiheen aloitti: Wompatti - 29.08.2020, 22:05:19
-
tällainen patinoitunut 245 rullaavana olisi tyrkyllä, kone ja aski puuttuu. nappisilmäkeulan osat on tallessa ja tähän saattaa olla mukana jopa neliölamput. ollut meillä vuosikausia mutta ei tälle keretä tekemään mitään. nyt otettiin trailerille pihansiivouksen yhteydessä, pienen alkukankeuden jälkeen ihan suht kevyesti rullaamalla nousi kyytiin.
on ruostetta ja joitakin lommoja, ovenkahvat vaativat säätöä että saa ovet auki. sisusta haisee pahalle kun oli ennen meiltä latosäilytyksessä. mittaristossa pieni kiekkamittari keskellä. vaati aikalailla huolenpitoa mutta ei toivoton. poistettu rekisteristä joskus, meille tehtiin luovarit edellisen omistajan kanssa joka oli poistanut kilvistä.
250e tämän saa omakseen, jos tuntuu että hinta ahdistaa niin tämä ei ole sinun.
Leppävirralla sijaitsee helppojen kulkuyhteyksien äärellä.
lisää kuvia saa wotsupilla jos haluaa.
MYYTY
(https://forums.offipalsta.com/picture.php?albumid=4302&pictureid=232743)
(https://forums.offipalsta.com/picture.php?albumid=4302&pictureid=232744)
-
Paljollako tuot 100km päähän? :D
-
Mihin? Tuossahan tuo on trailerin kyydissä valmiina :) se on 50e lisää, tuollainen 100km siivu ei vielä ylitä ajankäyttökipukynnystä hyvän asian puolesta. Mutta siinä on sellainen ehto, että maksu täytyy olla maksettuna ennen kuin yhdistelmä starttaa, mihinkään renkaanpotkimisjutuihin en lähde hupia ajamaan. Kuorma jää toimitusosoitteeseen.