Volvo Racing Club Finland - Koko Suomen Volvofoorumi
Tekniikka, Viritys, Veteraanit ja Projektit => Viritys => Aiheen aloitti: lintta - 25.08.2014, 09:24:18
-
Mahtaako jostain tai joltain löytyä .dxf tai .dwg tiedostona kyseisesten laippojen kuvia?
-
Pakolaippa löytyi imusarjan taidan muokata orginaalista.
-
Mistä löysit ja saako niitä jostain valmiina?
-
Jostain ruotsalaiselta nettisivulta löyty tiukan googlaamisen jälkeen. Muistaakseni kkd.ltä ollut valikoimissa tätä pakolaippaa mutta jos kiinnostaa niin olen itselle teettämässä tuollasta niin vois siinä samalla tulla useampikin..
-
Njoo, saan kyllä ihan materiaalihinnalla leikkuutettua (aikataululla epämääräinen...) mutta jos hinta on kohtuullinen niin voisi kiinnostaa, kumpikin puoli jos sattuu löytymään imulaippaankin käypäiset kuvat.
-
Voin kyllä laittaa ton .dxfän sulle vaikka spostilla jos jossain saat poltettua?
-
Joo, sait viestin. KL-racing myy tuota imulaippaa ruotsissa eikä ole edes pahan hintainen suhteessa suomessa myytäviin laippoihin. Polttokuvaa tosiaan ei tunnu löytyvän helpolla.