Volvo Racing Club Finland - Koko Suomen Volvofoorumi
Kierrätyskeskus => Myydyt ja ostetut "ilmoitukset" => Aiheen aloitti: TET - 01.07.2016, 18:43:00
-
Erittäin varmalla ja käyttökustannuksiltaan edullisella tekniikalla. Parhaalla summum varustuksella. ns. Suomi auto. Kori myllytetty ammattilaisen toimesta viimevuonna.(ei mikään autofiksarin sutaisema) Pesty vain käsin sen jälkeen. Sisustan nahkapenkit käsitelty pari kertaa vuoden aikana Marseille saippualla ja sisusta muuten pesty keväällä tekstiilipesurilla.
Muita huoltoja:
Jakopää 2015
Ilmastoinnin täyttö/huolto 2015
VVT hihnapyöräremppa ja solenoidi (600e) näiden koneiden ainoa kallis tyyppivika, tämän puolesta taas ajelee 200tonnia.
Talvirenkaat 2015 (volvon 16 columba vanteilla)
BCracing korkeus ja jäykkyyssäädettävä alusta 2016 (800e)
18 aluvanteet joiden kumeissa vielä hyvin pintaa.
Paljon muutakin kuluvaa osaa uusittu, kerron lisää puhelimitse. Täydellinen huoltokirja ja kahdet avaimet. AUX liitäntä. Isofix rauta takapenkillä. Kääntyvä koirakalteri.
Iso ja erittäin turvallinen perheen auto.
Hp:9900€ vaihdossa voisin ottaa samanlaista automaattilaatikolla olevaa bensaa vm. -->05 T5/2.5T/2.4i
Nettiauton linkki missä kuvat:
http://m.nettiauto.com/volvo/v70/8132890?utm_source=system-private&utm_medium=email&utm_content=viewcar&utm_campaign=ad-success
Yhteydenotot:
o442532338
anttivaalama@gmail.com
Kajaani