Volvo Racing Club Finland - Koko Suomen Volvofoorumi
Kierrätyskeskus => Myydyt ja ostetut "ilmoitukset" => Aiheen aloitti: janihy - 18.02.2017, 16:00:26
-
Löysin autotallista tällaisen ja ajattelin että muilla saattaisi olla käyttöä, tuntuu tuo jäähdytysnesteen vuotaminen kuskin jaloille olevan aika yleinen vaiva näissä.
En koskaan ehtinyt vanhaan autoon asentaa, koska sainkin oireet kuriin pelkillä kennon tiivisteiden vaihdolla.
BEHRin tekemä laatutuote osanumerolla 8FH 351 311-391. Sopii ainakin ykköskoppaiseen S80:iin, netin mukaan sen lisäksi myös seuraaviin:
- S60 -00 -> -10
- V70 -00 -> -07
- XC70 -97 -> -07
- XC90 -02 ->
Uusi ja käyttämätön maksaa kaupassa n. 110 e, tästä hp vaikka 70 e. On siis myöskin uusi ja käyttämätön vielä paketissaan.
Voin toimittaa pk-seudulle sopimuksen mukaan. Noutokin käy Espoosta, postinkin hellään huomaan voidaan laittaa jos tarve vaatii. Silloin tällöin käyn Kouvolassa, matkan varrelle voin myös tiputtaa.
Myyty.
-
Ostakaa pois, laskin hintaakin. Tarjota saa, jäi itselle täysin tarpeettomaksi.
-
Laitoin yv:tä