Elekma  Autoracing

740 etupyörän tuennassa jotain häikkää ?? vai vaan kurosvikanen kummi

  • 17 Vastauksia
  • 9895 Lukukerrat

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

The moose

  • Vieras
Hyvin huonosti, ei useampaan viikkoon kerkiä ajattelemaankaan tuommosta kun ei kerkiä omiakaan laittamaan, ja seiska tarttis surkeesti keritä saamaan kuntoon botnialle.

joo ei siinä mittään tarvii tohon pihaan levitellä osat ja napata pari joomiestä tosta lenkkipolulta apulaiseks.

alkaa tuo työkalu arsenaali oleen pulttipyssyä vajaa rälläkänkin jo hommasin ja sen kaasutohon vähän aikasemmin. pitäs hommien onnistua  ::)

Poissa Icharus

  • De Luxe
  • *
  • Viestejä: 93
  • A4 quattro
Sama vika itelläki oli aikoinaan, huomas lähinnä vaan kesällä semmosella soratiellä missä oli pitkään paljon pikku monttuja, käänty aina auto sinne suuntaan..parkkipaikalla ratti linkussa ku polkas kunnolla renkaasta niin käänty ratas varmaan 5-astetta, oli myös ihan just katsastettu..helppo kyllä vaihtaa tuo rengasta lähempänä oleva pusla.

The moose

  • Vieras
tänään laitoin jo ruosteen irrotus öljyä pultteihin niin irtoo sit ehkä paremmin tai jos ei lähe niin annan tohosta kuumaa.

 

Carcom Oy  Elekma