Hyvin korjattu. Varmasti monessa alkaa olemaan kaikenlaista lahoa. Tekniikassa ja korissa. Erikseen sitten kunnostetut taikka vähän ajetut helmet.
Jep. Eikä auton tarvitse olla millään lailla erikoinen yksilö. Ihan tavallisen rivimallin nelikon kanssa saa tehdä ihan riittävästi, puhumattakaan jostain hieman speciaalimmasta

Mutta jos kerran tyyppivikoja kaivattiin niin perusvikana kulmavaihteen boorit todennäköisesti huonot/olemattomat joka takaa sen että kiva remppa tulossa. Kehuttavaa ei myöskään ole vaihdelaatikon puolella olevissa booreissa, sillä pintakäsittelyn -tai sen puutoksen johdosta (nitraus), myös laatikon puolen boorit kuluu näissä alkupään nelikoissa.
Uusia vaihdelaatikkoja ei saa ja vanhaa ei pysty korjaamaan, niinkuin esimerkiksi kulmavaihteen pystyy.