0
0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.
Jostain luin että kuolinpesän tyhjennystä olisi, mut tuossa Fiat Unon ilmotuksessa sanotaan et katalysaattori jää itselleen jota vähän ihmettelen jos kuolinpesä omistaa virallisesti
Tuolla kyllä lukee että harrastaja tyhjentelee varastojaan ikääntymisen vuoksi..?Kuolinpesän tyhjennys torin kautta on tietysti mahdollista mutta melkoinen säätäminen kyllä jos sitä vaan sukulainen yksityisesti trokaa tyhjäksi.
Volvo 265 kulkee sähköllä.https://www.blocket.se/annons/vasterbotten/volvo_265_gle_1979_elkonverterad/1400802213
Ulkonäön vuoksi
Täytyy taas heittäytyä epäluuloiseksi, miks on alaosa maalattu? No varmaan huvin vuoksi jos ei muuhun rahojaan saa menemään.
Yhtä hyvin vois olla vedetty metikköön mutta ei varmaankaan. Eihän?Pitää kaikessa uskoo myyjää...No, ei tuossa näköjään vaihdettuja osia ole kuin jouset ja rekisteriotteen tekninen osa on seitsemäs...Muutoskatsastettu just nyt toukokuussa.
Edit: näyttäisi olevan yksi omistaja ennen liikettä (rahoitusliike) ja samaan aikaan kaksi haltijaa.