Laita jottain muuta, täähän on jo nähty 
Sent from my SM-G930F
Joo
"Olisiko kiinostuneita ostamaan kyseisiä vanteita? Tai vanne/rengaspakettia. On 2vk ajettu setti. ~800km
Vanteet AbsWheels ABS348 9x20" ET42 & KR74.1
Maalattu Bmw Individual Pyrite Brown (Helmiäisruskea)
Renkaina on 245/30R20 97W Landsail LS588 UHP
Huom. Renkaat otan alta pois ensiviikon lopulla, vanteet lähtee uudelleen maalaukseen muutamien virheiden vuoksi. Jos sitova ostaja ilmenee niin on mahdollista maalauttaa omalla väritoiveella!
Hintaa vanteille. 1200€ (sis. vannetyöt) 1500€ koko paketti.

Tarjota saa myös, vaihdossa huomioin 3 osaiset 19-20" vanteet. Tai siisti kuntoiset XC90:sen 20" oem vanteet.
"Tuo väri luonnollisesti paljastaa kiveniskut välittömästi. Perus hopeesta ei erota jos alla on suoraan alumiini. Pulverimaali sentään hiukan sietää kiveniskemiä vanteissa. Mulla ainakin kaikki muut tupannu kärsiä suht pienessä ajassa. 
Niin se tekee, epäilen että pohjissa olisi ollut jotain puutetta.. En spekuloi sen enenmpää, laihalti maalia on päällä ja tiedä sitten.. Uusinta maalaukseen menossa joka tapauksessa.
Itellä ollu talvivanteille mielessä "burnt copper" väri. Ei välttis olisi pöllömpi tähänkään. Kuva on viitteellinen, sävyjä löytyy paljon erilaisia.
(Kuva poistettu lainauksesta.)
Olisi kiva, alunperin ajatus oli tollasia mutta kuulemma ei oo maalattavissa? Kiiloitetulle pinnalle suihkittu lakkasävy tms? Näin mun annettiin ymmärtää,