Pohojanmmaalla sanotaan, notta priimaa pukkaa vaikka tavallista yrittää. Uskomattoman hienoa jälkeä!
Tästä tulee kyllä todella hieno peli ja kun miettii työmäärää mikä tähän tulee niin ei voi muuta kun ottaa hattua päästä 
Kiitosta vaan

Pakko myöntää, että kyllä itselläkin on välillä vähän epäuskoinen olo, kun alkaa tulla valmista ja ihan suht hienoa jälkeä omankin mittapuun mukaan. Onhan tämä vielä paljon kesken, mutta antaa hurjasti toivoa tulevaan, kun saa näkyvää aikaiseksi.
Alusta ja moottorisysteemit alkaa olla siinä pisteessä, että ei enää taida olla mitään tehtävissä ja on pakko siirtyä korin pohjatöihin. Jotain letkuja ja johtoja kai voisi tehdä, mutta ne jäisi kuitenkin toisesta päästä vielä irti, niin ei se paljoa projektia jouduta.