minä tilasin tuolta tuon,enkä sovittan sitä ku vast maalauksen jälkeen ja voihan prkl ihan kiero.ei ollu kiinnitys tarpeita mukan,motonetista hain sikaa ja liimasin kii ja on ihan vatun ruma toinen puoli roikkuu noin 3cm alempana ku toinen.lähetin reklamaatiota sinne mut ei koskaan vastannu siihen.revin kyl joskus irti ton ja heitän vesilintuu sil.joka halpa ostaa se paskaa saa,näin se vaa on 
Täällä sama juttu !! Kokeilin heti auton perään ja aivan karsee lenko eikä kiinnikkeitä !! Soittelin ukolle ja oli aivan ihmeissään ettei ole kukaan muu reklamoinut , aikaa noin vuosi sitten . No , lähetin takas ja jonkun aikaa sai odotella mutta sain rahat jopa omia lähetyskuluja myöten pois !
Mutta enpä suosittelis kokeilemaan turhaan .
edit. Niinjuu , tuossa ilmossa sanotaan ettei jarruvaloa koska useimmissa on jo . Totta , tuossa spoikassa on vain kuitenkin se kyhmy alas mihinkohti se jarruvalo kuuluu joten peittää tehokkaasti sen oman jarruvalon !!!