Nyt näköjään on ihan kuvilla kerrottu. Sanottiin siellä aiemmin että sopii originelliin öljytäytteiseen puslaan, mutta sitä ei tiedä mitkä siellä on paikallaan irrottamatta tukivarsia.
Myyjäliikkeen kansa kyseltiin ja eivät tuntuneet olevan tietoisia tuosta suorasta puslasta vaan väittivät että tuosta suorasta lähtee holkki päältä pois, minkä alta paljastuu tuommoinen kavennettu osa. Ilmoitin asiasta että asia on ok minulle, mutta saisi olla tarkemmin kerrottu mainoksessa asiasta. Hyvä että nyt asia on sanottu selvästi.
Kolme erilaista tarvikepuslaa olen nyt polttanut puhtaaksi niin sen perusteella vaikuttaa että kaikki tarvikepuslat on suoralla keskitapilla. Asia varmaan vaikuttaa monen ostopäätökseen jos sarja jää ikäänkuin vajaaksi jos tietää että tarvikepuslat on paikallaan.