0
0 jäsentä ja 2 Vierasta katselee tätä aihetta.
Liity jäseneks niin tietäsit! Jäsenistä noin sata. Kalustomäärästä ei tietoa.
Kuinkas kauan miitti kestää?
Mistäs nämä pohjois-savon volvoilijat kulukee ja mihinkä aikaaan??? jos ois vaikka menty samaa matkaa??Ja mitenkäs on tänä vuonna se homma että voiko alaikäiset volvoilijat käydä ajamassa radalla missään vaiheessa??? jos on kaikki kypärät ja tarvittavat varusteet??
Josko tänä vuonna olisi enemmän aikaa turista ihmisten kanssa kun viime vuonna tuntui kaikki aika menevän radalla tänä vuonna kuulemma koitetaan olla perillä tasan klo 1200 kun viimevuonna oltiin tyylikkäästi puol tuntia myöhässä
Moro,Soittivat juuri botniaringiltä ja kysyivät ruokailijoiden määrää. Jos sit ruoka loppuu kesken niin se on mun vika .
Moro, Jos sit ruoka loppuu kesken niin se on mun vika .
Mitä sielä on tarjolla?
Monenlaista murkinaa, ei mitään ihmeellistä. Lähe kattoon. Jos/kun lähet. Älä mieti muuta reittiä kuin 44:sta Pohjanmaalle. Tie on hyvässä kunnossa.