Hienoa, jos onnistuu. 
Minä kun tuosta kyselin, niin kaikkialla sanottiin, ettei pysty.
Onpa erikoista että näin on vastailtu.
Mun tarinahan sillon aikoinaan meni niin, että ensimmäisessä paikassa asentaja pyysi mut auton alle kattomaan, että kuinka hankalasti lämmönvaihtimen ruuvit on, että niitä ei saa mitenkään auki. No itsekin asentajataustan omaavana mietin mielessäni, että jos siinä kohtaa tulee jo ensimmäinen ongelma niin nyt olen väärässä paikassa ja pyysin laskemaan auton alas.
No seuraaavassa paikassa vaihdin saatiin irti, mutta he eivät saaneet öljyä kiertämään/ulos laatikosta, koska se ei ollut tarpeeksi kuumaa ja termostaatti esti kierron eikä ymmärtäneet miten se voisi tapahtua. Ehdottivat perinteistä vaihtoa johon sanoin että sen voin tehdä itsekin joten auto alas, kiitos.
Kolmannessa paikassa, Lahden Hirsimetsäntien Öljypisteellä homma onnistui. Kysyin, että kuinka se öljy lähtee sinne vaihtimen suuntaan ja kuulemma auton ollessa käynnissä pakki päälle niin öljy kiertää lämmönvaihtimelle kylmänäkin.