Ei se arvoa juurikaan nosta, koska muissa vastaavissa lähetulkoon kaikissa sellainen on. Mutta ajattele se omaksi iloksesi ja moottorin turvaksi kun saat sen startissa lämpimäksi. Asennettuna varmaan aika tarkkaan 2000e varusteineen.
Ei noissa nettiautossa olevissa dieseleissä ainakaan mainittu ole kuin muutamissa?! Vai onko tää suomessa joku vakivaruste?

Oon kyl poikarukan kans samoil linjoilla siinä, et autoa käytettynä ostaessa kantsii kiinnittää huomiota varustukseen..
En myöskään usko et tol Webastolla pystyy hirveitä lisää pyytämään autoa myydessä.. Aika monet kattoo kilometrejä ja vuosimallia..
Mut jos tuollainen autossa on, niin toki se lisää mielenkiintoa.. Antaa ehkä vähän anteeksi kilsojakin.. Eli varmasti helpompi myydä?!
Harva näistä autokaupoista on voitolle jäänyt..

Itsellä just samanmoinen taipumus et pakko saada jälkikäteen kaikkea mahdollista jos sitä puuttuu..

Eli tälläkertaa vois ostaa valmiina sellaisen jossa kaikki tarpeellinen on.. Tulee huomattavasti edullisemmaksi kuin asennella jälkikäteen.. :|
Esim. Ostaa auton ilman nahkasisustaa ja sit alkaa jo romarilt kattelee josko löytyis purkuautosta sellainen sisusta...

Onko järkee vai ei... hehe.