0
0 jäsentä ja 2 Vierasta katselee tätä aihetta.
läjässä on (Kuva poistettu lainauksesta.)Mut ei käynnistyny.. Jakopään rattaan merkit olemattomia niin varmaan hiukan myöhäsellä on jako. Pistin vaan ykkösen ykk:hon ja kokeilin löytää merkkejä mut yhen pisteen löysin jota luulin merkiks. täytyy varmaan ottaa siivapyörä irti niin saa varmuudella alakerran kohilleen.
No ei varmaan käynnisty, kun oot unohtanu noin paljon pultteja tohon tuulilasin alle.
ny on ahdistin ja imusarja paikoillaan. Tuosta on hyvä jatkaa kunhan on taas motivaatiota.(Kuva poistettu lainauksesta.)(Kuva poistettu lainauksesta.)
käy ja kukkuu. Oli nokanasentoanturin pelli väärinpäin päässy meneen. Mut öljyä ilmestyy vielä ykkösen männän päälle vaikka koko kannen on vaihdoin. Noh ei muutakun mäntää pihalle.
jotain jännää siellä on oltava, mut en vaan osannu odottaa et ois sielläkin jotain vikaa kun sylinteriputkessa ei näkyny yhtään pysty viivoja. En oo puristuksia mittaillu.
Ihan mielenkiinnosta, leimattiinko tuolla ratilla? Vai miten noi bagihommat oikein meni? Jos olis mahdollisuutta niin käyttöpeliksi lähtis oitis t5, aivan sama mikä koppa kunhan olis manuaali