Olisitte vieny siihen 300m päähän tien toiselle puolelle cössille, se olisi ollu ainakin hyvä paikka. Kyllä ne siellä ad:ssakin saa sen laitettua mutta paljon on vaan tullu suttakin. Serkun v70 olivat jättäneet hammastanko löysälle ja rikkoneet yhdet kierteet siitä. Kato sit kun ovat säätäneet kulmat että on camberit hyvin kun eivät jaksa niitä säätää jos ovat vihreällä. Vaikka ovat vihreällä niin renkaat voi olla siltikin aika hullusti
. Kaverille kävi näin. Oliko tietoa jousen merkistä mitkä on laitettu? Voi laittaa pelkät eturenkaat kin uudet. Itse varmaan vaihtaisin kumin taakse ja ajaisin sen loppuun.
Voi perskele! En muistanut koko Cössin olemassaoloa, kun en tuolla suunnalla ihan liikaa liiku.

No pitää toivoa parasta ja pelätä pahinta tuon AD-puljun osalta, pitää sitten tosiaan ne camberit tarkistaa ainakin. Nuo jouset olivat mielestäni ihan Volvon tarroilla varusteut, eli Sachsin tekeleet varmaankin. Liekö ollut sitten maanantaikappale tai jotain, ruostetta niissä ei juurikaan näkynyt ainakaan. Sen verran tässä nyt päätin, että en viitsi ottaa riskiä ja ajella tuolla kovia kokeneella renkaalla. Lähtee varmaan kokonaan uusi Hankookin rengassarja tilaukseen, eipähän sitten harmita, paitsi rahallisesti.
