0
0 jäsentä ja 7 Vierasta katselee tätä aihetta.
Liekkö täältä yhteisön suunnalta enempikin porukkaa käy venäjällä? Ite vähintään kerran viikkoon käyn tankilla. Viisumi ei kyl oo ollu ku vasta päälle pari kuukautta, mut kyllä tuossa rajalla näkyy paljon volvoja liikkuvan.
En vielä, bensan hinta on vielä sietokyvyn sisällä, mutta kun se sen ylittää niin sit alkaa tankkausreissut rajan taakse.
Hoplaa!Kun nyt taas vietän 5.-7.11. aikaa päivisin Enossa ja iltaisin Joensuussa niin huvittaisiko jotain miitata jossain näillä seuduin? Jos joku haluaa niin voisin ottaa yhdistyksen krääsää myyntiin, paitoja, pipoja tms.? Eli 5. tai 6. päivä iltasella miitti jossain?
Katsastuksen jännittämään tänään, vaihdelaatikon tukipalkki on kyllä aika hapan
Kovalaisella tosissaan tänään pyörähdin, Läpi ilman huomautuksia! Vaihdelaatikon kannake ei ole edes kaikilla pulteilla kiinni Leimaa helmikuun 2014 alkuun. Venäjän 92 parasta bensaa, päästöt normaalit, tulpat olivat normaalit kun tänään katoin, heinäkuusta lähtien olen ajanut ysikakkosella.
Meniks otsikko oikein...?